Zıt (Karşıt ) Anlamlı Kelimeler Etkinlikleri – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

Zıt (Karşıt ) Anlamlı Kelimeler Etkinlikleri

20.12.2020
2.880
Zıt (Karşıt ) Anlamlı Kelimeler Etkinlikleri
  • İlkokul 1, 2. 3, 4. sınıf zıt ( karşıt) anlamlı kelimeler(sözcükler) etkinliğimiz paylaşıma açılmıştır. Özgün olarak hazırlanan etkinliğimizle beraber öğrencilerimizin zıt (karşıt) anlamlı kelimeleri yakından tanımalarına, öğrendiklerini pekiştirmelerine, uygulamalarına imkan sağlanacak şekilde 4 farklı etkinliklerle beraber konu anlatımı yapılarak eklenmiştir.
  • Öğrencilerimize ek olarak da her zaman bildiklerini uygulama imkanı olması adına zıt anlamlı kelimeler hakkında ki oyunlarımız da paylaşılmıştır. Öğrencilerimize web sayfamızın adresini atarak etkinlikleri uygulama, pekiştirme yapmalarını sağlayabiliriz.

İlokul 1, 2, 3, 4. Sınıf Zıt (Karşıt ) Anlamlı Kelimeler Etkinliği| Örnek Resim

Zıt Anlamlı Kelimeler Etkinliği

 


İlkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf Zıt (Karşıt ) Anlamlı Kelimeler Etkinlikleri

Zıt  (Karşıt) Anlamlı Kelimeler 1. Etkinlik


 

Zıt  (Karşıt) Anlamlı Kelimeler 2. Etkinlik


 

Zıt  (Karşıt) Anlamlı Kelimeler 3. Etkinlik

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul 1, 2, 3 ,4. Sınıflar için Zıt (Karşıt ) Anlamlı Kelimeler Etkinlikleri PDF olarak indirmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. 

ilkokul 1, 2, 3, 4. sınıf zıt (karşıt) anlamlı kelimeler etkinliği pdf indir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...