Uzaktan Eğitimde Eğlenceli Oyunlar ve Etkinlikler - 2 – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

Uzaktan Eğitimde Eğlenceli Oyunlar ve Etkinlikler – 2

28.04.2021
5.334
Uzaktan Eğitimde Eğlenceli Oyunlar ve Etkinlikler – 2
  • İlkokul 1, 2. 3, 4. sınıf  uzaktan eğitimde eğlenceli oyunlar ve etkinlikler  beden eğitimi, serbest etkinlikler dersleri kapsamında eğlenceli oyunları ve etkinlikleri canlı ders esnasında online olarak ekranlarınıza yansıtma yaparak oyunları ve etkinlikleri kullanabilirsiniz. Özellikle öğrencilerinizle karşılıklı uzaktan eğitimde eğlenceli oyunlar arıyorsanız işte tam yerin de olduğunuzu söyleyebilirim. Ayrıca serbest etkinlikler ve beden eğitim  dersinde kapsamında özellikle öğrencimizi de sevindirme yapabileceğiniz çeşitli oyunlar, uygulamalar ve etkinlikleri içermektedir.
  • Uzaktan eğitim derslerimiz bittikten sonra bile öğrencilerimize web adresimizi paylaşmanız durumunda da öğrencilerimiz eğlenceli oyunları ve etkinlikleri ücretsiz, kayıtsız olarak da kullanabilirler.
  • İlkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf öğrencilerimiz için uzaktan eğitimde eğlenceli oyunlar ve etkinlikleri diğer ders içerisinde de motivasyon, dikkat toplama olarakta etkinlikleri kullanabilirsiniz. Özellikle uzaktan eğitim kapsamında yürütülen derslerden sonra  öğrencilerimiz için de ekrana bağlı kalmadan birazcıkta olsa fiziksel hareket olması adına dikkatlerini ve ilgilerini çekebilecek eğlenceli oyunlar ve etkinlikleri aşağıda yayınlanmıştır. Faydalı olması dileğiyle, iyi dersler diliyoruz.

bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


Uzaktan Eğitimde Beden Eğitimi ve Oyun, Serbest Etkinlikler dersi eğlenceli oyunları ve etkinlikler


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...