TTKB Dik Temel Yazı Tipi Fontu – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

TTKB Dik Temel Yazı Tipi Fontu

19.11.2020
439
TTKB Dik Temel Yazı Tipi Fontu
  • İlkokul TTKB Dik Temel Yazı Tipi Fontu 1, 2, 3, 4. sınıflar için  bilgisayar ortamında öğrencilerinize çeşitli materyal, animasyon, slayt hazırlama yaparken kullanacağınız TTKB Dik Temel Yazı Tipi Fontlarını bulabilirsiniz. TTKB Dik Temel Yazı Tipi fontları dik temel yazı tipine de uygun olup rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • TTKB Dik Temel Yazı Tipi Fontlarını bilgisayarınıza nasıl yüklenmesi noktasında yardımcı olmak adına ekran resmini örnek olarak gönderme yaptım. Ekran resimdeki gibi her bir yazı tipi üzerine mouse ile sağ tuşa tıklama yapıp yükleme yapabildiğiniz gibi CTRL + A yaparak bütün yazı tiplerini seçerek de yükleme yapabilirsiniz.
  • Yükleme yaptıktan sonra yazı tiplerini kullanmak istediğiniz uygulamayı açarak TTKB Dik Temel Yazı Tipi Fontlarını kullanma yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yazılarınızın hepsini seçip yazı tipleri bölümünden ismine göre seçmek kalmaktadır.

 

TTKB Abc Yazı Tipi Fontu Yüklemesi

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...