Nisan Ayı Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtları – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

Nisan Ayı Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtları

12.04.2021
2.157
Nisan Ayı Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtları
  • İlkokul Nisan Ayı Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtları 1. sınıf etkinlikleri, 2. sınıf etkinlikleri, 3. sınıf etkinlikleri, 4. sınıf etkinlikleri ve çalışma kağıtları sınıflarınıza göre PDF olarak aşağıdaki butonlardan indirme yapabilirsiniz. Bursa MEB tarafından ilkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf öğrencimiz için hazırlanan çalışma kağıtları ve etkinliklerinin hazırlanmasında emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz.
  • Nisan ayı içerisinde anlatılacak konuları pekiştirme ve genel tekrar amaçlı olarakta çalışma kağıtlarını ve etkinlikleri kullabilirsiniz. Çünkü bol etkinlik ve uygulama  içeren öğrencilerimiz için çok faydalı olacaktır. Yararlı olması dileğiyle…

İlkokul Nisan Ayı Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtları (1, 2, 3, 4. Sınıf Etkinlikleri)

ilkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf Nisan Ayı Etkinlikleri, Çalışma Kağıtları - örnek resim

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


İlkokul Nisan Ayı Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtlarını sınıflarınıza göre indirmek için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

1. Sınıf Nisan Ayı Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

2. Sınıf Nisan Ayı Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

3. Sınıf Nisan Ayı Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

4. Sınıf Nisan Ayı Etkinlikleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

 

 

 

Kaynak: Bursa MEB

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...