Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri

10.05.2021
1.413
Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri
  • İlkokul Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri, Çalışma Kağıtları mayıs 1. hafta 1. sınıf etkinlikleri, 2. sınıf etkinlikleri, 3. sınıf etkinlikleri, 4. sınıf etkinlikleri ve çalışma kağıtları sınıflarınıza göre PDF olarak aşağıdaki butonları kullanarak mayıs 1. hafta etkinlikeri ve ödevlerini indirme yapabilirsiniz. Buna istinaden Bursa MEB tarafından Mayıs 1. hafta etkinlikleri ve ödevleri ilkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf öğrencimiz için hazırlanan etkinlikleri ve ödevlerinin hazırlanmasında emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz.
  • Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri içerisinde konuları pekiştirme ve genel tekrar amaçlı olarakta çalışma kağıtlarını ve etkinlikleri kullabilirsiniz. Çünkü bol etkinlik ve uygulama  içeren öğrencilerimiz için çok faydalı olacaktır. Yararlı olması dileğiyle…

İlkokul Mayıs 1. Hafta  Etkinlikleri ve Ödevleri (1, 2, 3, 4. Sınıf Etkinlikleri)

ilkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


İlkokul Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri, çalışma kağıtlarını sınıflarınıza göre indirmek için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

1. Sınıf Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri İndirmek İçin Tıklayınız

2. Sınıf Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri İndirmek İçin Tıklayınız

3. Sınıf Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri İndirmek İçin Tıklayınız

4. Sınıf Mayıs 1. Hafta Etkinlikleri ve Ödevleri İndirmek İçin Tıklayınız

 

Kaynak: Bursa MEB

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...