1. Sınıf Karesel ve Hızlı Okuma Metinleri – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

1. Sınıf Karesel ve Hızlı Okuma Metinleri

08.12.2020
4.207
1. Sınıf Karesel ve Hızlı Okuma Metinleri
  • İlkokul 1. Sınıf ilkokuma ve Yazma Karesel – Hızlı okuma metinleri ELAKİN, OMUTÜY, ÖRIDSB, ZÇGŞCP, HVĞFJ harf sırasına uygun olarak hazırlanmış karesel metinler indirme yaparak öğrencimizin okumalarını geliştirmeyi  ve de okuma-yazmayı hızlı çözmelerine adına hazırlanmıştır.
  • Harf belgeleri üzerinde özellikle velilerimizin okutma yaparken  hangi konulara, nelere dikkat etmesi noktasında gerekli bilgiler okuma metinlerimizin her bir sayfasına eklenmiştir.
  • Hızlı ve kısa zamanda 1. sınıf hızlı okuma metinleri ile öğrencilerinizde ki değişikliği sıkı takip ve tekrar tekrar okumayla beraber özellikle de metin üzerinde dikte çalışmaları yaptırarak öğrencilerimize daha çok faydalı olacağını düşünmekteyim. 
  • 1. Sınıf Karesel ve Hızlı Okuma Metinleri  sadece çıktı alarak değil de özellikle uzaktan eğitim sürecinde öğrenci ekranlarına metinlerinizi yansıtma yaparak da tekrar tekrar okuma yaptırabilirsiniz. Öğrettiğiniz harflere göre de öğrencilerimize metinlerimizi dağıtma yapabilirsiniz. 
  • Karesel ve Hızlı okuma metinleri bilgisayarınız ya da telefon üzerinde PDF dosyasını görüntülemek için ise Acrobat Reader programının yüklü olması gerektiğini hatırlatmak isterim.

 

İlkokul 1. Sınıf Karesel ve Hızlı Okuma Metinleri | Örnek Resim

ilkokuma ve yazma hızlı okuma harf metinleri (ELAKİN)

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...