İlkokuma ve Yazma 1. Sınıf Çizgi Çalışmaları – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

İlkokuma ve Yazma 1. Sınıf Çizgi Çalışmaları

25.11.2020
305
İlkokuma ve Yazma 1. Sınıf Çizgi Çalışmaları
  • İllokul 1. Sınıf Çizgi Çalışmaları  ilkokuma ve yazma adımlarında en önemli kısımlardan bir tanesi çizgi çalışmalarıdır. Çizgi çalışmaları ilerleyen zamanlarda 1. sınıf  öğrencilerimiz için mutlaka her zaman yapması gereken çizgilerdir.
  • Çizgi çalışmalarının ne kadar bol yapılması ya da çok yapılması durumun da öğrencilerimizin küçük kas becerilerinin gelişmesine yakından yardımcı olmaktadır. Çizgi çalışmalarını sık sık yapmak hem defter tutma kabileylerinin hemde doğru çizgi çizmeleri 1. sınıf öğrencilerimiz adına önemlidir.
  • İlkokuma ve Yazma 1. Sınıf Çizgi Çalışmaları okumanın ve yazmanın bel kemiği olarak nitelendirilecek bilecek çizgi çalışmalarıdır.
  • Çizgi çalışmaları bol bol yapılmadan harflere hemen geçilmemelidir. Çizgi çalışmaları sadece harf öğretimi başlarında değil normal ders sırasında bile 1. sınıf öğrencilerin kasları geliştirmek ve derslerimizi biraz olsun eğlenceli geçirmek adına mutlaka kullanılması gereken çizgilerdir.

İlkokuma ve Yazma 1. Sınıf Çizgi Çalışmaları | Örnek Resim

ilkokuma ve yazma 1. sınıf çizgi çalışmaları

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...