İlkokul Ev Ödevi Çalışma Etkinlikleri – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

İlkokul Ev Ödevi Çalışma Etkinlikleri

22.11.2020
1.776
İlkokul Ev Ödevi Çalışma Etkinlikleri
  • İlkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf ev ödevi çalışma etkinlikleri SİİRT  MEB tarafından öğrencilerimiz için özenle hazırlanmış ve paylaşım yapılmıştır. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.
  • Haftalık olarak sınıflara göre etkinlikleri aşağıdan indirme yapabilirsiniz. Ev ödevi etkinlikleri pdf olarak paylaşıma açılmış olup görüntülemede sorun yaşayanlar Adobe web sayfasından acrobat reader dosyasını indirdikten sonra telefon ya da bilgisayar üzerinden dosyaları görüntüleme yapabilirsiniz.
  • Haftalık ev ödevi etkinlikleri öğrencilerimize PDF olarak gönderme yaparak kontrollü bir şekilde konuları pekiştirme yapabilirsiniz.

İlkokul Ev Ödevi Çalışma Etkinlikleri | Örnek Resimler

İlkokul Ev Ödevi Çalışma Etkinlikleriİlkokul Ev Ödevi Çalışma Etkinlikleri

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

Kaynak: siirt.meb.gov.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...