İlkokul EBA Canlı Ders Programı Taslağı – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

İlkokul EBA Canlı Ders Programı Taslağı

21.11.2020
1.068
İlkokul EBA Canlı Ders Programı Taslağı
  • İlkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf öğretmenlerimiz için ilkokul EBA canlı ders programı taslağı ek olarak microsoft office excell formatında yayınlanmıştır. Hazırlanan program örnek 2. sınıf programı olup kendi sınıfınıza göre de saatleri düzenleme yaparak kullanabilirsiniz.
  • Eba canlı ders programı taslağındaki dersler 2. sınıf derslere göre hazırlanmıştır. Sizlerde 1. 3. ve 4. sınıf seyilerine göre derslerinizi EBA canlı ders programı taslağı üzerinde yayınlama düzenleme yaparak kullanabilirsiniz.
  • EBA canlı ders programını indikten sonra görüntülemede sorun yaşıyorsanız Microsoft Office Excell programı telefonunuz ya da bilgisayarınız üzerinde yüklü olduğundan emin olduktan sonra uygulamamızı açmanızı öneriyorum.
  • EBA canlı ders programını kendi okulunuz ve sınıfınıza göre uyarlama yaparak idarecilerinize teslim edebilirsiniz.

 

İlkokul EBA Canlı Ders Programı Taslağı Örnek Resim

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Sercan öğretmen dedi ki:

    Çok güzel etkinlikler var ellerinize sağlık hocam.

    1. çok teşekkür ediyorum hocam. İyi çalışmalar diliyorum.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...