İlkokul 9. Hafta Etkinlikleri – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

İlkokul 9. Hafta Etkinlikleri

20.03.2021
897
İlkokul 9. Hafta Etkinlikleri
  • ilkokul 9. hafta etkinlikleri sınıf düzeylerine uygun olarak 1, 2, 3, 4. sınıf öğrenciler için  etkileşimli genel tekrar olarak ve de pekiştirici etkinlikler olarak dersleriniz de, sınıf ortamında kullanmanızı sağlayacaktır. 9. hafta etkinlikleri ile öğrenciler öğrendiklerini denemeleri için hazırlanmıştır. Çünkü öğrenciler öğrendiklerini tekrar ve pekiştirmeye her zaman ihtiyaç duymaktadır. Öğrencilerimiz için haftalık ödev ve çalışmalar olarak da genel tekrar amaçlı kullanabilir. 9. hafta etkinlikleri ile uygulamalar yapabilirsiniz.
  • Etkileşimli ve bol genel tekrar içeren etkinlikleri sınıf düzeylerine uygun olarak 9. hafta etkinlikleri (1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf ) PDF olarak indirme yapabilirsiniz.
  • 9. hafta etkinlikleri Yozgat / Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 1. sınıf etkinlikler, 2. sınıf etkinlikler, 3. sınıf etkinlikler, 4. sınıf etkinlikleri genel tekrar amaçlı kullanabilir.  Özenli bir şekilde öğrencimize faydalı olması için 9. hafta etkinlikleri hazırlanmıştır. Etkinlikleri hazırlamasında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

İlkokul 9. Hafta Etkinlikleri (İlkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4 sınıf)

ilkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf 9. hafta etkinlikleri, ödevleri

 

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul 9. Hafta Etkinlikleri | İndirme Butonları

ilkokul 1. sınıf haftalık etkinlikler

ilkokul 2. sınıf haftalık etkinlikler

ilkokul 3. sınıf haftalık etkinlikler

ilkokul 4. sınıf haftalık etkinlikler

 

Kaynak: Yerköy MEB

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...