İlkokul 4. Sınıf Türkçe Ders Notları – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

İlkokul 4. Sınıf Türkçe Ders Notları

18.12.2020
593
İlkokul 4. Sınıf Türkçe Ders Notları
  • İlkokul 4. Sınıf Türkçe Ders Notlarına ilişkin; Noktalama İşaretleri, Ses Bilgisi, Deyimler, İsim (ad), Cümle ( Tümce) Bilgisi, Eş Sesli (Sesteş Kelimeler), Zıt ( karşıt) anlamlı kelimeler, Eş Anlamlı kelimeler, Kelime Bilgisi, Ünlü Hafler, Yazım Kuralları konularına ilişkin İlkokul 4. Sınıf Türkçe Ders Notları  paylaşım açılmıştır.
  • Türkçe  ders notlarımızı hafta hafta öğrencilerimizle paylaşma yaparak hızlı bir şekilde pekiştirme ve konu tekrarı olarak kullanma yapabilirsiniz.

İlkokul 4. Sınıf Türkçe Ders Notları| Örnek Resim

İlkokul 4. Sınıf Türkçe Defter Notlarıı

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...