İlkokul 2. Sınıf Sıvı Ölçümleri ve Özgün Problemleri – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

İlkokul 2. Sınıf Sıvı Ölçümleri ve Özgün Problemleri

02.01.2021
1.319
İlkokul 2. Sınıf Sıvı Ölçümleri ve Özgün Problemleri
  • İlkokul 2. Sınıf Sıvı Ölçümleri ve Özgün Problemleri paylaşıma açılmıştır. İlkokul 2. sınıf öğrencilerimizin sıvı ölçümlerini daha iyi kavraması adına özgün olarak hazırlanmıştır. İlkokul 2. sınıf özgün problemleri ile öğrencilerimizin konuları pekiştirmeleri adına çok sayıda özgün problemleri indirebilirsiniz.
  • Problemlerimizi çözerken önemli olan problemi doğru anlamak ve yorumlamak olduğunu unutmayalım. Problemlerin altında öğrencilerimizin rahatlıkla matematiksel işlemleri yapabilmeleri adına gerekli boşluklar bırakılmıştır.
  • Öğrencilerimiz problemleri çözerken gerekli olabilecek şekil ve şemalardan yararlanabilirler.

İlkokul 2. Sınıf Sıvı Ölçümleri ve Özgün Problemleri | Örnek Resim

İlkokul 2. sınıf sıvı ölçümleri ve problemleri


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...