İlkokul Deneme Sınavı ve Çalışma Soruları – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

İlkokul Deneme Sınavı ve Çalışma Soruları

18.11.2020
3.811
İlkokul Deneme Sınavı ve Çalışma Soruları
  • İlkokul 2, 3, 4. Sınıflar için çalışma soruları ve deneme sınavları  2020-2021  eğitim-öğretim dönemi için ara tatil de öğrencilerimiz için  Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından paylaşıma 2. sınıf deneme sınavı, 3. sınıf deneme sınavı, 4. sınıf deneme sınavı ve çalışma sorularını kullanabilirsiniz. Aşağıdaki ortamdan indirme yapıp çıktı alarak öğrencilerinize çalışma sorularını ve deneme sınavlarını dağıtma yapabilirsiniz.
  • Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından özenle hazırlanmış ve öğrencilerimizin bilgilerini pekiştirmeleri adına uygun çalışma soruları  içermektedir ve de  deneme sınavı olarak da kullanılabilir.
  • Çalışma Sorularını görüntüleme de sorun yaşıyorsanız ADOBE web sayfası üzerinden acrobat reader dosyasını indirip kurduktan sonra belgeleri görüntüleme yapabilirsiniz.

İlkokul 2. 3. 4. Sınıflar İçin Çalışma Soruları ve Deneme Sınavı Örnek Resimler

İlkokul 2. Sınıf Çalışma Sorularıİlkokul 3. Sınıf Çalışma Soruları

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Neşe dedi ki:

    10 ocak 14 .00 de açıklanacak sınav sonucuna nasıl ulaşabilşrim

    1. mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyorum. Gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ediyorum.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...