İlkokul 18. Hafta (1- 5 Mart) Etkinlikleri – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

İlkokul 18. Hafta (1- 5 Mart) Etkinlikleri

02.03.2021
1.401
İlkokul 18. Hafta (1- 5 Mart) Etkinlikleri
  • İlkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf  18. Hafta (01- 05 Mart)  etkinlikleri, çalışma kağıtları ve egzersizlikleri SİİRT  MEB tarafından öğrencilerimiz için özenle hazırlanmış ve paylaşım yapılmıştır. Emeği geçen herkese de teşekkür ediyoruz.
  • İlkokul 1. Sınıf 18. Hafta (1- 5 Mart) Etkinlikleri: Türkçe,
  • İlkokul 2. Sınıf 18. Hafta (1- 5 Mart) Etkinlikleri: Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce,
  • İlkokul 3. Sınıf 18. Hafta (1- 5 Mart) Etkinlikleri: Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce, Fen Bilimleri, Rehberlik,
  • İlkokul 4. Sınıf 18. Hafta (1- 5 Mart) Etkinlikleri: Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce, Fen Bilimleri, Din Kültürü, Sosyal Bilgiler, Rehberlik derslerinin haftalık ödev ve etkinliklerini içermektedir.
  • Haftalık olarak sınıflara göre etkinlikleri aşağıda ki butonlardan indirme yapabilirsiniz. 18. Hafta (1- 5 Mart) etkinlikleri PDF olarak paylaşıma açılmış olup görüntülemede sorun yaşayanlar adobe web sayfasından Acrobat Reader dosyasını indirdikten sonra telefon ya da bilgisayar üzerinden dosyaları görüntüleme yapabilirsiniz. Öğrencilerimize PDF olarak etkinlikleri gönderme yaparak kontrollü bir şekilde konularımızı pekiştirme yapabilirsiniz.

İlkokul 18. Hafta (1- 5 Mart) Etkinlikleri | Örnek Resimler

İlkokul 1, 2 3, 4. sınıf 18. Hafta (1- 5 Mart) Etkinlikleri

 

 

ilkokul 1. sınıf haftalık etkinlikler
ilkokul 2. sınıf haftalık etkinlikler
ilkokul 3. sınıf haftalık etkinlikler
ilkokul 4. sınıf haftalık etkinlikler

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


         Kaynak: siirt.meb.gov.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...