İlkokul 16. Hafta (11-15 Ocak) Çalışma Kağıtları – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

İlkokul 16. Hafta (11-15 Ocak) Çalışma Kağıtları

11.01.2021
951
İlkokul 16. Hafta (11-15 Ocak) Çalışma Kağıtları
  • İlkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf haftalık ödevler  16. Hafta (11-15 Ocak) Çalışma Kağıtları Yozgat/ Yerköy İlçe MEB tarafından öğrencilerimiz için özenle hazırlanmış ve paylaşım yapılmıştır. Emeği geçen herkese de  teşekkür ediyoruz.
  • İlkokul 1. Sınıf 16. Hafta Etkinlikler: Türkçe,
  • İlkokul 2. Sınıf 16. Hafta Etkinlikler: Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce,
  • İlkokul 3. Sınıf 16. Hafta Etkinlikler: Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce, Fen Bilimleri,
  • İlkokul 4. Sınıf 16. Hafta Etkinlikler: Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce, Fen Bilimleri,  Sosyal Bilgiler derslerinin haftalık ödev ve etkinliklerini içermektedir.
  • Haftalık olarak sınıflara göre etkinlikleri aşağıdan indirme yapabilirsiniz. Ev ödevi etkinlikleri PDF olarak paylaşıma açılmış olup görüntülemede sorun yaşayanlar Adobe web sayfasından acrobat reader dosyasını indirdikten sonra telefon ya da bilgisayar üzerinden dosyaları görüntüleme yapabilirsiniz.
  • Haftalık ev ödevi etkinlikleri öğrencilerimize PDF olarak gönderme yaparak kontrollü bir şekilde konularınızı pekiştirme yapabilirsiniz.

İlkokul 16. Hafta (11-15 Ocak) Çalışma Kağıtları | Örnek Resimler

ilkokul 16. hafta çalışma kağıtları (11-15 ocak)

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

Kaynak: yerkoy.meb.gov.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...