İlkokul 11. Hafta Etkinlikleri – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

İlkokul 11. Hafta Etkinlikleri

20.04.2021
731
İlkokul 11. Hafta Etkinlikleri
  • ilkokul 11. hafta etkinlikleri sınıf düzeylerine uygun olarak 1, 2, 3, 4. sınıf öğrenciler için  etkileşimli genel tekrar olarak ve de pekiştirici etkinlikler olarak dersleriniz de, sınıf ortamında kullanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca 11. hafta etkinlikleri ile öğrenciler öğrendiklerini denemeleri için hazırlanmıştır. Çünkü öğrenciler öğrendiklerini tekrar ve pekiştirmeye her zaman ihtiyaç duymaktadır. Öğrencilerimiz için haftalık ödev ve çalışmalar olarak da genel tekrar amaçlı kullanabilir veyahut 11. hafta etkinlikleri ile uygulamalar yapabilirsiniz.
  • Etkileşimli ve bol genel tekrar içeren etkinlikleri sınıf düzeylerine uygun olarak ilkokul 11. hafta etkinlikleri (1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf ) PDF olarak aşağıdaki buton yardımıyla indirme yapabilirsiniz.
  • İlkokul 11. hafta etkinlikleri Yozgat / Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 1. sınıf etkinlikler, 2. sınıf etkinlikler, 3. sınıf etkinlikler, 4. sınıf etkinlikleri genel tekrar amaçlı kullanabilir.  Bunun devamı olarak özenli bir şekilde öğrencimize faydalı olması için 11. hafta etkinlikleri hazırlanmıştır.  Etkinliklerin hazırlamasında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

İlkokul 11. Hafta Etkinlikleri (İlkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4 sınıf) | Örnek Resim

ilkokul 11. Hafta 1. Sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf haftalık etkinlikleri örnek resim

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ilkokul1, 2, 3, 4. Sınıf  11. Hafta Etkinlikleri  | İndirme Butonları

İlkokul 1. Sınıf 11. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul 2. Sınıf 11. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul 3. Sınıf 11. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

İlkokul 4. Sınıf 11. Hafta Etkinliklerini İndirmek İçin Tıklayınız

 

 

Kaynak: Yerköy MEB

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...