İlkokul 10 - 14 Mayıs Ödevleri ve Çalışma Kağıtları – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

İlkokul 10 – 14 Mayıs Ödevleri ve Çalışma Kağıtları

10.05.2021
1.856
İlkokul 10 – 14 Mayıs Ödevleri ve Çalışma Kağıtları
  • İlkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf haftalık ödevler , 10 -14 Mayıs Ödevleri ve Çalışma Kağıtları etkinlikleri Siirt MEB tarafından öğrencilerimiz için özenle hazırlanmış ve ödev takip sistem oluşturmak adına 10 -14 Mayıs Ödevleri etkinlikleri paylaşım yapılmıştır. Buna istinaden de 10 -14 Mayıs Ödevlerinin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
  • İlkokul 1. sınıf 10 -14 Mayıs Ödevleri ve Çalışma Kağıtları Dersleri: Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, 2. Sınıf 10 -14 Mayıs Ödevleri ve Çalışma Kağıtları Dersleri : Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce, 3. Sınıf 10 -14 Mayıs Ödevleri ve Çalışma Kağıtları Dersleri: Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce, Fen Bilimleri, 10 -14 Mayıs Ödevleri ve Çalışma Kağıtları Dersleri: Türkçe, Matematik, İngilizce, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, derslerinin haftalık ödev ve etkinlikleri içermektedir.
  • Haftalık olarak sınıflara göre etkinlikleri aşağıdan indirme yapabilirsiniz. Ev ödevi etkinlikleri PDF olarak paylaşıma açılmış olup görüntülemede sorun yaşayanlar Adobe web sayfasından Acrobat Reader dosyasını indirdikten sonra telefon ya da bilgisayar üzerinden dosyaları görüntüleme yapabilirsiniz.
  • Haftalık ev ödevi etkinlikleri öğrencilerimize PDF olarak gönderme yaparak kontrollü bir şekilde konularınızı pekiştirme yapabilirsiniz.

İlkokul 10-14 Mayıs Ödevleri ve Çalışma Kağıtları Örnek Resimler

İlkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf 10 -14 Mayıs Ödevleri ve Çalışma Kağıtları

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


İlkokul 10 – 14 Mayıs Ödevleri Çalışma Kağıtlarını sınıflarınıza göre indirmek için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

1. Sınıf 10 – 14 Mayıs Ödevleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

2. Sınıf 10 – 14 Mayıs Ödevleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

3. Sınıf 10 – 14 Mayıs Ödevleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

4. Sınıf 10 – 14 Mayıs Ödevleri ve Çalışma Kağıtlarını İndirmek İçin Tıklayınız

 

 

Kaynak: Siirt MEB

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...