İlkokul 1. Sınıf ve 2. Sınıf Çıkarma İşlemi Sunumu – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

İlkokul 1. Sınıf ve 2. Sınıf Çıkarma İşlemi Sunumu

20.11.2020
407
İlkokul 1. Sınıf ve 2. Sınıf Çıkarma İşlemi Sunumu
  • İlkokul 1. Sınıf ve 2. Sınıf Çıkarma İşlemi Sunumu öğrencilere yönelik olarak hazırlanmış çıkarma işlemi animasyonlu sunumu ek olarak bulabilirsiniz. Animasyonda anlatılan konular adım adım olarak özenle hazırlanmış özgün bir sunum dosyasıdır. Çıkarma işlemi sunumu dosyası altında notlar bölümünde anlatılan konunun kazanımları, örnek olaylar ek olarak belirtilmiştir.
  • Çıkarma İşlemi Sunum dosyasının altındaki not yerinde yapılması ve dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgilendirmeleri okumanızı öneriyorum.
  • Çıkarma İşlemi Sunum dosyasını çalıştırmak için bilgisayarınız da Microsoft Office Powerpoint programı kurulu olması gerekmektedir.

 

İlkokul 1. Sınıf ve 2. Sınıf Çıkarma İşlemi Sunumu Örnek Resim

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...