İlkokul 1. Sınıf Harf ve Rakam Takip Formu – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

İlkokul 1. Sınıf Harf ve Rakam Takip Formu

06.12.2020
605
İlkokul 1. Sınıf Harf ve Rakam Takip Formu
  • İlkokul 1. Sınıf Harf ve Rakam Takip Formu Word ve PDF dosyası olarak ilkokul 1. sınıf öğrencilerimiz için hazırlanıp, paylaşılmıştır. Harf ve Rakam Takip Formu belgemizle öğrencimizin performansını yakından takip ve kontrol etmek amaçlı hazırlanmıştır.
  • Öğrencilerimizin hangi harfte, rakam da kaldığını ya da öğrendiğini kontrol etmek amaçlı not alarak kullanma yapabilirsiniz. Takip formumuzda siz değerli öğretmenlerimizin tek yapması gereken harf takip formuna öğrencilerimizin isimlerini yazmaktır.
  • Öğrencilerimizi dikte yaptırdıktan sonra ya da öğrendiği harfi unutmamak adına sınıf mevcudu fazla öğretmenlerimizin için özellikle kullanması gereken bir Harf Takip Formu’dur.
  • Formlarımız özenle ve büyük bir emek verildiğini belirtmek isterim. Word dosyasını bilgisayarınız ya da telefon üzerinde görüntülemek için Microsoft Office Word programı ve PDF dosyasını görüntülemek için de Acrobat Reader programının yüklü olması gerektiğini hatırlatmak isterim.

İlkokul 1. Sınıf İlkokuma ve Yazma Harf Takip Formu | Örnek Resim

İlkokuma ve Yazma Harf Takip Formu bayramciftci.com

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...