İlkokul Genel Tekrar Etkinlikleri – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

İlkokul Genel Tekrar Etkinlikleri

12.03.2021
2.251
İlkokul Genel Tekrar Etkinlikleri
  • İlkokul Genel Tekrar etkinlikleri sınıf düzeylerine uygun olarak 1, 2, 3, 4. sınıf öğrenciler için  etkileşimli genel tekrar olarak ve de pekiştirici etkinlikler olarak dersleriniz de, sınıf ortamında kullanmanızı sağlayacaktır. Genel tekrar etkinlikleriyle beraber öğrenciler öğrendiklerini görebileceklerdir. Çünkü öğrenciler öğrendiklerini tekrar ve pekiştirmeye her zaman ihtiyaç duymaktadır. Öğrencilerimiz için etkinlikleri haftalık ödev ve çalışmalar olarak da genel tekrar amaçlı kullanabilir ve uygulamalar yapabilirsiniz.
  • Etkileşimli ve bol genel tekrar içeren etkinlikleri sınıf düzeylerine  (1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf ) uygun olarak PDF indirme yapabilirsiniz.
  • Genel tekrar etkinlikleri Yozgat / Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 1. sınıf etkinlikler, 2. sınıf etkinlikler, 3. sınıf etkinlikler, 4. sınıf etkinlikleri genel tekrar amaçlı kullanabilir ve de özenli bir şekilde öğrencimize faydalı olması için etkinlikler hazırlanmıştır. Etkinlikleri hazırlamasında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

İlkokul 1, 2, 3, 4. Sınıf Genel Tekrar Etkinlikleri

ilkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf haftalık ödevler ve etkinlikler

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

 

Kaynak: Yerköy MEB

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...