4. Sınıf Öğrencilere 6 Dersten Fasikül Çalışmaları – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

4. Sınıf Öğrencilere 6 Dersten Fasikül Çalışmaları

16.12.2020
829
4. Sınıf Öğrencilere 6 Dersten Fasikül Çalışmaları
  • İlkokul 4. Sınıf Öğrencilere 6 Dersten Fasikül Çalışmaları uzaktan eğitim sürecindeki kaynak desteği kapsamında, 4 sınıflar için Türkçe, matematik, fen bilimleri, din kültürü ve ahlak bilgisi, sosyal bilgiler ve İngilizce derslerinin birinci ve ikinci ünitelerini kapsayan 11 ayrı çalışma fasikülü Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından hazırlanarak erişime açılmıştır.
  • 4’üncü sınıf öğrencileri için 2020-2021 eğitim öğretim yılının ilk döneminin birinci ve ikinci ünitelerini kapsayan 900 soru içeren 11 fasikül hazırlandı. Türkçe, matematik, fen bilimleri, din kültürü ve ahlak bilgisi, sosyal bilgiler ve İngilizce derslerine ait yayımlanan fasiküller, çoktan seçmeli sorular ve etkinliklerden oluşuyor.
  • Uzaktan eğitim sürecinde, derslerde işlenen konularla ilgili öğrencilerin bilgilerinin pekiştirilmesi amacıyla hazırlanan ve farklı türdeki soru ve etkinlikleri içeren fasiküllerle 4’üncü sınıf öğrencilerinin, etkinlikler vasıtasıyla konuları etkili ve kalıcı öğrenmelerinin desteklenmesi hedefleniyor.
  • Emeği geçen herkese de ayrıca da öğretmenler adına çok teşekkür ediyorum.

4. Sınıf Öğrencilere 6 Dersten Fasikül Çalışmaları| Örnek Resim

İlkokul 4. Sınıf Çalışma Fasikülleri Etkinlikleri

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

Kaynak: MEB

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
    Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...