4. Sınıf 3. ve 4. Ünite Çalışma Fasikülleri – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

4. Sınıf 3. ve 4. Ünite Çalışma Fasikülleri

17.02.2021
844
4. Sınıf 3. ve 4. Ünite Çalışma Fasikülleri
  • Milli Eğitim Bakanlığı tarafından İlkokul 4. Sınıf 3 ve 4. ünite çalışma fasiküllerini  aşağıdan indirme yapabilirsiniz. Çalışma fasikülleri içerisinde “Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Fen Bilimleri, İngilizce, Matematik, Türkçe, Sosyal Bilgiler” derslerini ve 3. Ünite, 4. Üniteleri içermektedir.
  • 4. Sınıf 3. ve 4. Ünite Çalışma Fasikülleri genel tekrar ve öğrendiklerimizi pekiştirme amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Çalışma Fasiküllerini velilerle paylaşma yapılarak  öğrencilerimizin öğrendiklerini tekrar amaçlı olarakta tercih edilebilir. İlkokul 4. Sınıf Çalışma Fasiküllerinin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

4. Sınıf 3. ve 4. Ünite Çalışma Fasikülleri | Örnek Resim


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


Kaynak: odsgm.meb.gov.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
    Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...