3. Sınıf Deneme Sınavı – 2 | Sonuçları – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

3. Sınıf Deneme Sınavı – 2 | Sonuçları

01.03.2021
1.448
3. Sınıf Deneme Sınavı – 2 | Sonuçları
  • İlkokul 3. Sınıf Deneme Sınavı – 2 | Sonuçları  yüksek puandan az puana doğru sıralama ve arama butonu kullanarakta 2 (iki) farklı şekilde özenle hazırlanıp paylaşılmıştır. Sonuçlar arasında PDF okuyucunuzun üzerinde arama yaparak hızlı bir şekilde öğrencinizin sonuçlarına da erişim sağlayabilirsiniz. Sonuçlarımız Saat 21.30’a kadar sınava katılım gösteren öğrencilerin puanlarıyla sıralamalar oluşturulmuştur.   30 dakika boyunca da istatistiklikler ve sıralama üzerinde çalışmalar yapılmaktadır.
  • Sınav soruları hazırlama, yayınlama ve diğer her türlü hizmetlerimiz öğrencilerimizin faydalanması adına ücretsiz olarak gönüllülük esasıyla hazırlanmaktadır. Sistem ya da web sayfamızda tarafından oluşabilecek her türlü hatalarımızı da bu yüzden maruz görmenizi temenni ediyorum.
  • Sistem üzerinden birden fazla deneme sınavına katılım sağlayan öğrencilerin ilk sınav puanları kabul edilip Türkiye geneli sıralamalar belirlenmiştir. Bir den fazla deneme sınavına katılım sağlayıp yüksek puan almaya  çalışan ya da kendisini ilk başta doğru değerlendirmeyenlerin sonuçları silinmiştir. Öğrencilerin Türkiye Geneli sıralamasında adil(eşit) sıralama yapmak adına bu işlemler yapılmıştır.
  • Deneme sınavı sonuçlarını öğrencilerimizin Ad ve Soyad’a göre Türkiye geneli sıralamasını, puanını, İlini görebilirsiniz. Aynı puanı alan öğrencilerimize de eşit sıralama hakkı tanınmıştır.
  • İlkokul 3. Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı – 2 sonuçlarına aşağıdaki dosyadan erişebilir ve aramada yapabilirsiniz.  Lütfen, telefon ya da bilgisayarınız da Acrobat Reader okuyucusu programının bulunmasına dikkat edelim.
  • Bütün öğrencilerimize bir sonraki sınavımızda başarılar diliyorum. Katılımlar gösteren herkese ayrıca çok teşekkür ediyorum. Soru, görüş, düşünce, ve önerilerinizi İletişim panelinden iletebilirsiniz.

bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….

İlkokul 3. Sınıf Türkiye Geneli Deneme Sınavı – 2 | Sonuçları

(Aynı puanlara sahip öğrencilerimize eşit sıralama hakkı verildiğini unutmayalım

Loading

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...