4. Sınıf 1. Dönem Karne Değerlendirme Ölçekleri 2020/2021 – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

4. Sınıf 1. Dönem Karne Değerlendirme Ölçekleri 2020/2021

09.01.2021
1.027
4. Sınıf 1. Dönem Karne Değerlendirme Ölçekleri 2020/2021
 • 4. Sınıf 1. Dönem Karne Değerlendirme Ölçekleri 2020/2021 eğitim öğretim dönemi için paylaşıma açılmıştır. Öğrencilerimizin karne notlarını hızlı bir şekilde tamamlamak ve nesnel olarak değerlendirmek için ölçeğimizi kullanabilirsiniz. İlkokul 4. Sınıf 1. dönem karne değerdirme ölçeğimizin detaylı bilgilendirmeleri yapılmıştır.
 • İlkokul 4. sınıf 1. Dönem karne değerlendirmelerini girerken öğrencilerimizi Çok iyi 5, İyi 4, Orta 3, Geliştirilmeli 2, Kötü 1 olarak girmeniz yeterlidir. Ölçeklerimizin içinde  Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Görsel Sanatlar, Beden Eğitimi ve Oyun, Müzik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, ve Davranış Notları’nı içermektedir.
 • Derslerin içerisinde kazanımlar 2020/2021 eğitim -öğretim yılı 4. sınıf  1. dönemde  anlatılması ve öğretilmesi gereken kazanımları içermektedir. Kazanımlar arasında anlatmadığınız ya da eksik olan bir durum varsa ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz.
 • Karne değerlendirme ölçeğimiz özgün olarak uzun zaman harcanarak emek verilerek hazırlanmıştır. Öğretmenlerimizin yararlanması ve olumlu ve olumsuz dönütlerinizi iletişim menüsünden iletebilirsiniz. Gönderdiğiniz bilgilendirmeler ve dönütler bir sonraki çalışmamızda dikkat etmemiz gerekenler olarak önemlidir.
 • Ölçeğimizi kullanmak isterseniz bilgisayar üzerinde kullanmanızı ve de bilgisayar üzerinde Microsoft Office Excell programının kurulu olması gerekmektedir. Telefon üzerinden yaptığınız da zorlanma ve ya hatalara neden olabilmesi adına bilgisayar üzerinde değerlendirme ölçeklerini kullanalım.
 • 4. Sınıf 1. Dönem Karne Değerlendirme Ölçekleri Maksimum 35 öğrenci olarak şekilde hazırlanmıştır. Sınıf mevcudunuza göre ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz.
 • Ölçeğimiz de yapmanız gerekenler 1. Öğrenci Numarası, 2. Öğrenci Adını 3. Değerlendirme Notlarını girmeniz yeterlidir.

4. Sınıf 1. Dönem Karne Değerlendirme Ölçekleri 2020/2021 | Örnek Resimler

ilkokul 4. sınıf 2020-2021 karne değerlendirme ölçekleri

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Adem dedi ki:

  Çok iyi emek verilmiş ellerinize sağlık.

  1. iyi çalışmalar diliyorum hocam. Teşekkürler

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...