2. Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Etkinlikleri – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

2. Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Etkinlikleri

12.12.2020
438
2. Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Etkinlikleri
  • İlkokul 2. Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Etkinlikleri ‘ni onluk bozma olmadan aşağıdan erişim yaparak indirme yapabilirsiniz. 2. sınıf alt alta ve yan yana ait onluk bozmadan matematik çıkarma işlemleri etkinlikleriyle öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirmek adına kullanma yapabilirsiniz.
  • 2. Sınıf matematik onluk bozmadan alt alta çıkarma işlemi  etkinliklerini yan yana ve alt alta çıkarma işlemi etkinliklerini sırasıyla öğrencilerimize uygulama yaptırabilirsiniz. 
  • Özellikle uzaktan eğitim olarak öğrencilerimize ekrandan gösterme yaptırarak hızlı onluk bozmadan çıkarma işlemlerini kazanmalarına yardımcı olunabilir.

2. Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Etkinlikleri | Örnek Resim

2. Sınıf - Onluk Bozmadan Çıkarma İşlemi Etkinlikleri


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...