2. Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Etkinlikleri – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

2. Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Etkinlikleri

12.12.2020
475
2. Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Etkinlikleri
  • İlkokul 2. Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Etkinliklerini onluk bozma yaparak  aşağıda ki ortamdan erişim sağlayabilirsiniz. 2. sınıf alt alta ve yan yana  ait olarak onluk bozma matematik çıkarma işlemleri etkinlikleriyle öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirmek adına kullanım yapabilirsiniz
  • İlkokul 2. Sınıf matematik onluk bozma alt alta çıkarma işlemi  etkinliklerini yan yana ve alt alta çıkarma işlemi etkinliklerini sırasıyla öğrencilerimize uygulama yaptırabilirsiniz.
  • Özellikle uzaktan eğitim olarak öğrencilerimize ekrandan gösterme yaptırarak hızlı onluk bozma çıkarma işlemleri kazanmalarına yardımcı olunabilir.
  • İlkokul 2. Sınıf Matematik Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi Fark Tek Basamaklı ve Fark ‘ın Çift Basamaklı (Alt Alta) olan etkinlikler,  İlkokul 2. Sınıf Matematik Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi Fark Tek Basamaklı ve  Fark’ın Çift Basamaklı (Yan Yana) etkinlikleri bulabilirsiniz.

 

2. Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Etkinlikleri (Onluk Bozma)  | Örnek Resim

ilkokul 2. sınıf onluk bozma çıkarma işlemi etkinlikleri

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...