2. Sınıf Kesirler Konu Anlatımı, Etkinlikleri ve Problemleri – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

2. Sınıf Kesirler Konu Anlatımı, Etkinlikleri ve Problemleri

21.04.2021
2.006
2. Sınıf Kesirler Konu Anlatımı, Etkinlikleri ve Problemleri
  • İlkokul 2. Sınıf Kesirler Konu Anlatımı, etkinlikleri ve yeni nesil kesir problemleri web sayfamızda yayınlanmıştır. Bununla beraber 2. sınıf kesirler konu anlatımı, etkinlikleri ve problemleri öğrencilerimizin kesirler konu anlatımı belgesiyle konuyu yakından anlamalarına, tanımalarına ve bol uygulama gerçekleştirebilecek çeşitli etkinlikleri içermektedir. Ayrıca uzaktan eğitimde ekranlarınıza hızlı bir şekilde 2. sınıf kesirler konu anlatımını yansıtma yaparak kesirler konusunu anlatmanıza yardımcı olacak etkinlikleri ve konu anlatımı, yeni nesil kesir problemlerini içermektedir.
  • 2. Sınıf öğrencilerimiz için kesirler konu anlatımı özgün ve zengin içerik oluşturacak şekilde hazırlanılmasına özen gösterilmiştir. Çünkü belgelerimizi hazırlanan uygulama ve 2. sınıf kesir konu anlatımıyla etkinliklerinin çeşitli olmasına çalışılmıştır.
  • 2. Sınıf kesirler konu anlatımı içerisinde bütün (tam), yarım, çeyreğin ne demek olduğunu ve bütün, yarım ve çeyrekler arasında nasıl işlemler yapmamız gerektiği konusunda bilgi sahibi olarak kesirler konusunu pekiştirmelerine imkan sağlanmıştır. Faydalı olması dileğiyle…

2. Sınıf Kesirler Konu Anlatımı, Etkinlikleri ve Problemleri | Örnek Resim

ilkokul 2. sınıf kesirler konu anlatımı, etkinlikleri ve problemleri örnek resim

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


İlkokul 2. Sınıf Kesirler Konu Anlatımı – Etkinlikleri ve Problemler indirmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

İlkokul 2. Sınıf Kesirler Konu Anlatımı – Etkinlikleri ve Problemleri İndirmek İçin Tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
    Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...