2. Sınıf Karışık Matematik Problemleri Etkinlikleri – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

2. Sınıf Karışık Matematik Problemleri Etkinlikleri

13.12.2020
2.513
2. Sınıf Karışık Matematik Problemleri Etkinlikleri
  • İlkokul 2. sınıf karışık matematik problemleri etkinlikleri olarak deste, düzine, toplama ve çıkarma problemleri olarak sizler için 200 tane karışık matematik problemlerini web sayfamıza yükledik. Özellikle öğrencilerimizin problemin mantığını kavrama ve problemlere doğru yaklaşma noktasında bol bol çözüp bilgilerini tazeleme olarak uygulanabilir.
  • Öğrencilerimize uzaktan eğitim sürecesin de çeşitli kullandığınız web ortamı yoluyla belgeleri paylaşma yapıp sayfa sayfa olarak da görevler ve çalışmalar yaptırabilirsiniz.

2. Sınıf Karışık Matematik Problemleri Etkinlikleri

ilkokul 2. sınıf karışık matematik problemleri etkinlikleri

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


İlkokul 2. Sınıf Karışık Matematik Problemleri Etkinliklerini PDF olarak indirmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

İlkokul 2. Sınıf Karışık Matematik Problemleri Etkinlikleri PDF olarak indirmek için tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...