2. Sınıf Çarpma Etkinlikler ve Konu Anlatımı – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

2. Sınıf Çarpma Etkinlikler ve Konu Anlatımı

19.03.2021
4.455
2. Sınıf Çarpma Etkinlikler ve Konu Anlatımı
  • İlkokul 2. Sınıf Matematik dersi Çarpma Konu Anlatımı ve Etkinlikler yeni nesil problemlerden oluşan çarpma işlemi konu anlatımı ve etkinlikler özgün olarak 30 sayfalık PDF belge şeklinde özenle hazırlanarak öğrencilerimizin faydalanması adına bol etkinlikler ve uygulamalarla birlikte paylaşılmıştır.
  • 2. sınıf öğrencimizin matematiksel işlemlerden bir tanesi olan çarpmayı daha yakından takip edip bol etkinliklerden yararlanarak öğrenmelerine imkan sağlanmıştır.
  • Çarpma işlemi konu anlatımında toplamayı çarpmaya çevirme etkinlikler, çarpım tablosu oluşturma etkinlikler, kısa yoldan çarpma etkinlikleri, çarpma işleminde 1 ve 0’ın etkisi etkinliker, yeni nesil çarpma işlemi konu anlatımı ve bol etkinlikler ‘in olduğu belgeyi aşağıdaki dosyayı indir butondan indirme yapabilirsiniz.

İlkokul 2. Sınıf Çarpma Konu Anlatımı ve Etkinlikler | Örnek Resim

İlkokul 2. sınıf matematik çarpma işlemi konu anlatımı, etkinlikleri, problemler örnek resim

 

  • 2. sınıf çarpma konu anlatımı ve etkinlikler kapsamında öğrencimize haftalık ya da günlük olarak yaptırabileceğiniz çeşitli çarpma işlemi bol etkinlikler, yeni nesil çarpma problemlerinin olduğu çalışma kağıdı şeklinde hazırlanarak paylaşıma açılmıştır.
  • Çarpma işlemi Konu Anlatımı ve Etkinlikler ‘i ister çıktı alıp ödev olarak dağıtabilirsiniz ve de uzaktan eğitimde öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirme amaçlı olarak da 2. sınıf çarpma etkinlikler ‘i ve konu anlatımını, problemleri kullanabilirsiniz.
  • 2. sınıf çarpma etkinlikleri ile öğrencilerimiz yeni nesil problemlerle bildiklerini görebilecek ve problem çözme adımlarının kazanılmasına yardımcı olmak adına uygun olarak etkinlikler hazırlanmıştır.
  • Çarpma konu anlatımı sırasında öğrendiği kazanıma yönelik olarak konu testleri ile öğrenip öğrenmediklerini konu kapsamında görebilirsiniz.

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


İlkokul 2. Sınıf Çarpma Konu Anlatımı ve Etkinlikleri İndir

bayramciftci.com - ilkokul 2. sınıf çarpma işlemi konu anlatımı, etkinlikleri ve problemleri PDF indir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
    Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...