2. Sınıf Bölme Etkinlikleri ve Konu Anlatımı – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

2. Sınıf Bölme Etkinlikleri ve Konu Anlatımı

04.04.2021
2.993
2. Sınıf Bölme Etkinlikleri ve Konu Anlatımı
  • İlkokul 2. sınıf bölme etkinlikleri ve konu anlatımı, yeni nesil bölme problemleri web sayfamıza özgün olarak 2. sınıf bölme etkinlikleri PDF belgesi olarak yayınlanmıştır. 18 sayfa özgün olarak hazırlamış bölme konu anlatımı, bol tekrar içeren bölme egzersizlikleri, yeni nesil bölme etkinlikleri ve problemlerine erişebilirsiniz.
  • ilkokul 2. sınıf öğrencilerimiz bölme işlemini yakından tanımasına ve uygulamasına imkan tanıyan bölme konu anlatımı ve etkinlikleri seviyelere uygun olarak hazırlanmıştır. Çünkü öğrencilerimizin bölme işlemi konusunu detaylı ve yakından  öğrenmelerine dikkat ederek hazırlanmış bölme etkinlikleri, konu anlatımı içermektedir. İlkokul 2. sınıf bölme işleminde dikkat edilmesi gereken ifadeleri, soruları konu anlatımını PDF belgemizde bulabilirsiniz.
  • Öğrencilerimiz bölme etkinliklerini yaptıktan sonra bildiklerini sınamaları adına bölme etkinlikleri ve bölme konu testini kullanabilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle…

 

İlkokul 2. Sınıf Bölme Etkinlikleri ve Konu Anlatımı, Yeni Nesil Bölme Problemleri | Örnek Resim

ilkokul 2. sınıf bölme işlemi etkinlikleri ve konu anlatımı, problemleri - örnek resim

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


2. Sınıf Bölme Etkinlikleri ve Konu Anlatımı, Yeni Nesil Bölme Problemlerini indirmek dosyayı indir butonunu kullanabilirsiniz.

ilkokul 2. sınıf bölme işlemi etkinlikleri ve konu anlatımı, problemleri indir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...