1 ve 2. Sınıf Okuma ve Anlama Metinleri - 5N1K – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

1 ve 2. Sınıf Okuma ve Anlama Metinleri – 5N1K

27.12.2020
1.798
1 ve 2. Sınıf Okuma ve Anlama Metinleri – 5N1K
  • İlkokul Türkçe 1 ve 2. Sınıf Okuma ve Anlama Metinleri – 5N1K paylaşıma açılmıştır. 5N1K ve Okuma-Anlama etkinlikleriyle öğrencimiz okuma ve anlama olarak metinleri daha hızlı kavramasında yararlı olması adına kullanabilirsiniz.
  • İlkokul seviyelerine uygun  olarak hazırlanan okuma ve anlama metinleriyle öğrencilerimizin bir metni ne kadar anladığını görebilirsiniz. Okuma ve anlama metinleriyle 5N1K uygulaması 1 ve 2. sınıf öğrencilerimizin uygulanmasında ciddi faydalı olduğunu eklemek isterim. Günümüz öğrencileri çok güzel okuyabilir ama anlama-anlatma noktasında ciddi sıkıntılar yaşamaktadır. Okuma ve anlama metinleriyle kendilerini geliştirmelerine imkan sağlayacak özenle seçilmiş 1 ve 2. sınıf 5N1K  etkinlikleri öğrenciler için uygulamalı etkinlikleri içermektedir.

 

1 ve 2. Sınıf Okuma ve Anlama Metinleri – 5N1K| Örnek Resim

İlkokul 1 ve 2. Sınıf 5N1K - Okuma_Anlama Metinleri

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


1 ve 2. Sınıf Okuma ve Anlama Metinleri – 5N1K etkinliklerini indirmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

1 ve 2. Sınıf Okuma ve Anlama Metinleri - 5N1K Etkinlkleri indir

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Özlem dedi ki:

    Çok güzel bir çalışma olmuş. Emeğinize sağlık👏🏻👏🏻

    1. çok teşekkür ederim hocam, iyi çalışmalar diliyorum.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...