1 ve 2. Sınıf Hece Bilgisi - Satır Sonuna Sığmayan Kelimeler – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

1 ve 2. Sınıf Hece Bilgisi – Satır Sonuna Sığmayan Kelimeler

31.03.2021
1.255
1 ve 2. Sınıf Hece Bilgisi – Satır Sonuna Sığmayan Kelimeler
  • 1 ve 2. sınıf hece bilgisi, satır sonuna sığmayan kelimeler etkinliği özgün bir şekilde hazırlanarak 1 ve 2. sınıf öğrencimiz için hazırlanmıştır.  Bol tekrar ve konu testi içeren etkinliği aşağıdaki dosyayı indir butonu yardımıyla edinebilirsiniz.
  • Satır sonuna sığmayan kelimeleri ayırırken hangi kurallara göre ayrım yapacağımızı öğreneceğiz ve de hece bilgisi konusunda da püf dikkat çekici önerileri etkinlik sayfamızda bulabilirsiniz.
  • Öğrendiklerini pekiştirmek amaçlı olarakta hece bilgisi – satır sonuna sığmayan kelimelerle ilgili kısa konu testi cevaplarıyla birlikte eklenmiştir. Faydalı olması dileğiyle…

1 ve 2. Sınıf Hece Bilgisi – Satır Sonuna Sığmayan Kelimeler – Örnek Resim

1 ve 2. sınıf hece bilgisi satır sonuna sığmayan kelimeler örnek resim

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


1 ve 2. Sınıf Hece Bilgisi – Satır Sonuna Sığmayan Kelimeler’i indirmek için aşağıdaki dosyayı indir butonunu kullanabilirsiniz.

1 ve 2. sınıf hece bilgisi satır sonuna sığmayan kelimeler indir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...