1. Sınıf Tüm Harfler Hızlı Okuma Kartları – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

1. Sınıf Tüm Harfler Hızlı Okuma Kartları

12.01.2021
841
1. Sınıf Tüm Harfler Hızlı Okuma Kartları
  • 1. Sınıf Tüm Harfler Hızlı Okuma Kartları paylaşıma açılmıştır. İlkokuma ve yazma noktasında öğrencilerimizin faydalı olması ve de hızlı okuma kazanmaları adına özenle hazırlanmıştır. Hızlı Okuma Kartlarını hazırlayan öğretmenimize teşekkür ediyorum. (Alıntıdır.)
  • 1. Sınıf Tüm Harfler Hızlı Okuma Kartları ELAKİN, OMUTÜY, ÖRİDSB, ZÇGSCP, HVĞFJ harflerini içermektedir. Sırayla öğrencilerimize günlük olarak okuma kartları özellikle uzaktan eğitimde çokta faydalı olunabileceğini düşünmekteyim.

İlkokul 1. Sınıf Tüm Harfler Hızlı Okuma Kartları – Örnek Resim

ilkokul 1. sınıf tüm harfler hızlı okuma kartları

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

İlkokul 1. Sınıf Tüm Harfler Hızlı Okuma Kartlarını İndirmek İçin Tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...