1. Sınıf Matematik Rakamları Yazma Etkinlikleri – Bayram ÇİFTÇİ
Bayram ÇİFTÇİ

1. Sınıf Matematik Rakamları Yazma Etkinlikleri

28.11.2020
637
1. Sınıf Matematik Rakamları Yazma Etkinlikleri
  • İlkokul 1. Sınıf Matematik Rakamları Yazma Etkinlikleri rakamları, sayıları öğrencilerimize kavratmak adına hazırlanmış çeşitli rakamları yazma etkinlikleri, animasyonlu sunum dosyalarını ek olarak sizlerle paylaşılmıştır.
  • ilkokul 1. sınıf matematik dersine ilişkin 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 0 rakamlarını yazma etkinlikleriyle hızlı bir şekilde kavratmak ve parmak kaslarını geliştirici çalışmaları bulabilirsiniz.
  • İlkokul 1. sınıf rakamlarını öğrencilerimizin daha yakından tanıması ve öğrenmesi adına hazırlanmış rakam yazma etkinlikleri ve sunumlarını içermektedir.
  • Matematik Rakamları Yazma Sunumlarını görüntülemek için de bilgisayarınız ya da telefonunuz üzerinde Microsoft Office PowerPoint uygulaması yüklü olup olmadığına dikkat ederek açmayı denemenizi istiyorum.
  • Dikkat: Sunumdaki yazıları doğru bir şekilde görüntülemek için sizlere ek olarak klasör halinde verilmiş yazı tiplerini yüklemenizi öneriyorum. Aksi taktirde ekranda kaymalar ya da doğru görüntülenmeme sorunu olabilir.

 

 

1. Sınıf Matematik Rakamları Yazma Etkinlikleri | Örnek Resim

ilkokul 1. sınıf rakamları yazma sunumları ve etkinlikleri

 


bayramciftci.com – Sosyal Medya Hesapları

Emeğe saygı olarak gruplarımıza katılmayı, sayfalarımızı ve kanallarımızı takip etmenizi bekliyoruz. Arkadaşlarınızı da sosyal medya hesaplarımıza davet ederseniz bizlere en büyük teşekkürü etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Soru-görüş ve önerilerinizi olumlu-olumsuz farketmeden İletişim panelinden iletebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle….


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. Sitemizde ticari amaç güdülmemektedir. Sitedeki bilgi, belge, resimler her türlü bilgiler aktif kaynak gösterilerek kullanılabilir...